Kurumsal

Lanova Ev Gereçleri A.Ş.

Hakkımızda

Kalite ile İşlenmiş Detaylar

1983 yılında Kassan Emaye Limited Şirketi olarak Fason Emaye Kaplama, Soba ve Soba Borusu imalatı ile üretim hayatına başlayan firmamız, “her türlü fayda yaratma” bilinci ve anlayışıyla üretim gamını genişletmek için; yeni yatırımlar yaparak 2008 Yılında Ankastre Fırın ve Ocak üretimine başlamıştır.

2011 yılında Türkiye Pazarında Lanova Markası ile Sektöre giriş yapan firmamız, 4 kıta ve 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yaparak sektördeki yerini korumaktadır.

Her geçen yıl ar-ge yatırımlarıyla ulaşılabilir mutfak ilkesini benimseyerek yenilik ve işlevsellik katmaya devam etmektedir. Bugün, yıllık 250.000 adet üretim kapasitesi, 100’e yakın çalışanı ve 6500m2 kapalı alan-1000m2 açık alan üretim tesisi ile üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir.

“Önceliğimiz Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” ilkesi bize sıra dışı ürünlerin üretilmesine fayda sağlamıştır.

Yıllara dayanan emaye kalitemizi, fırın ve ocaklarımızın üstünde kullanarak, her zaman yaptığımızı, bildiğimiz işi yapıyoruz.

Üstün performans göstermek üzere tasarlanan cihazlarımız, mutfaklarınızdan çıkan lezzetli kokular ile birleşmesi bizim ilham kaynağımızdır.

Sepet

Giriş Yap

Yukarı