Basit Ama Etkileyici

Biz işimizi belirli kurallar ve yöntemler ile yaparız. Nihai amacımız tasarımını yaptığımız ürünlerin performansını arttırmak, son kullanıcının hayatını kolaylaştırmak.

Egemen Bilici, Tasarım Yöneticisi, Lanova

Profesyonel

Profesyonel mutfaklarla çalışarak ve fuarlara katılarak potansiyel ve güncel müşterilerimizi memnun eden ve rahatsız eden unsurları dikkate alıyoruz. Ürünlerimizin sezgisel ve erişilebilir, kullanıcı odaklı ve uzun ömürlü olması gerekiyor.

Şefin fırına değil yemeğe odaklanması gerekiyor. İş yerinde görünüm çok önemli değil fakat evinizin mutfağında estetik ve güzellik ön planda olmalı.

Mutfak

Hepimizin mutfağa bakış açısı değişti. Eskiden doymak için yapılan yemekler şimdi üstüne konuşulan, tartışılan ve yenmesi beklenen bir hal aldı. Bunların hepsi tek bir odada ve bir ritimle yapılırken, mutfağınızın ritmine Lanova kulak veriyor.

Prensip

Ulaşılabilir mutfak ilkesi temelimizi oluşturur. Yemekte kullanılacak malzemeler gibi profesyonel ekibimizin kalitesi bir o kadar iyi olmalı. Bu prensip doğrultusunda her kesime hitap eden bir deneyim tasarlamak adına estetik görünüşe özen gösteriyoruz.

Bütün bu imkanlar ve tutku sayesinde çalışma ekibimiz profesyonel sonuçlar elde ediyor.

tr_TR